Bizden
Haberler
Happy Moons’a
HOŞ GELDİNİZ

İlk kez 1999 yılında Kadıköy'de hizmet vermeye başlayan Happymoon's,  bugün 17 şube sayısına ulaşarak benzersiz ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Anadolu yakasının vazgeçilmesi Bağdat Caddesinde bulunan Şaşkınbakkal, Fenerbahçe, Caddebostan şubelerinin yanı sıra, evinizin konforunu aratmayan samimi  modern dekorasyonuyla Buyaka, Galeria, Akasya, izmit, Tuzla Marina ve Akbatı' da; yaz günlerinin vazgeçilmezi Bodrum Palmarina' da ve Ataköy Marina, farklı konsept ve içeriğiyle Ataşehir Watergarden ve Mersin Marina'da keyfin ve kalitenin adresi olmaya devam ediyor.   

Ankara Panora Avm ve Yeni İzmir Optimum Avm 'de 2017 yılının yeni şubeleri ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye başlanmıştır.

Her türlü damak zevkini düşünerek özel sos ve baharatlarıyla harmanlanmış menülerini profesyonel bir ekip eşliğinde hazırlayan Happy Moon’s; Meksika, Texas ve Italyan mutfaklarının en özel en keyifli örneklerini, eşsiz tatlılarını, benzersiz kahvaltı tabağını, sağlıklı menülerini kocaman mutluluklar sloganıyla birleştirip misafirlerine sunuyor. 

Siz misafirlerimiz sayesinde kulaktan kulağa yayılan 17 yıllık tecrübemizle, daha özel  hissedeceğiniz lezzetler yaratabilmenin misyonunu taşımaya ve beraberinde yeni başarı hikayeleri yazmayı hedefleyerek  büyümeye üretmeye devam  ediyoruz. 

Happy Moon’s
SOSYAL MEDYA
Happy Moons Twitter