Bob's

Konsept

Sektörde elde ettiğimiz 20 yıllık tecrübemiz ve Happy Moon’s Cafe ile yakalanan başarının ardından farklı segmentlerde de hizmet vermek üzere yeni oluşumlara giderek, yaptırdığımız sektör araştırmaları sonucu öncelikle fast food sektörü ile dünya mutfağının ortak bir çatıda olmadığını, Cadde şubeleri için lezzet ve doyuruculuğu uygun fiyatlarla sunmakta bir açık olduğunu fark ederek 2018 yılında BOB’S markasını yarattık.

Fast food, sokak lezzetleri ve dünya mutfağından sunduğumuz lezzetlerimizi bir araya getirdiğimiz Cafe konseptimiz ile Bob’s Cafe markamızı oluşturarak caddelerde ve AVM’lerde yerimizi almaya başladık.

Doyuruculuk ve uygun fiyatların yanında başlangıçlardan salatalara, burgerlerden ana yemeklere,tatlılardan dünya mutfağına kadar farklı farklı lezzetleri bir arada bulunduran geniş menü seçenekleri ile BOB’S müşterilerin aradığı tüm lezzetleri şık dekorasyonu ve eğitimli personeli ile tek bir noktada sunuyor.

BOB’S, ilk şubesini Meydan İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açarak hizmete geçmiştir. Pek yakında birçok cadde ve AVM’de yerini alarak büyümeyi hedeflemektedir.

Hedeflenen büyümenin hem şirket şubeleri açarak hem de franchise vererek gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.